Zvětšit text Zmenšit text Reset velikosti textu
Strana Předchozí stránka 1/4 Další stránka

ÚVODNÍK

Vážení sportovní příznivci,
půlrok uplynul jako voda a máte nás tu zase. Tentokrát tu však nejsme jen pro vodáky, nýbrž pro všechny sportovce, sportovkyně a sportovčata. Vycházíme totiž u příležitosti 4. ročníku výstavy Sport life – BOAT Brno. Dostaneme se tedy i do rukou, které nikdy pádlo nesvíraly. Ale to byl záměr. Naším tajným úkolem je pomáhat na svět novým příznivcům divoké i vody a vodní turistiky.

Rádi bychom tímto poděkovali všem,kteří se s námi podělili o zážitek či zkušenost při čtení Prvních vodáckých novin. Nic nás nepotěší víc než pochvala od spokojeného čtenáře, nic nám nepomůže víc než dobře míněná rada od těch, kteří nás pozorně čtou a ne vše se jim líbí. Takže Vás prosíme: pište náměty, chvalte, nadávejte.

Ve čtvrtém – veletržním – vydání přinášíme informace o nedávno ukončené sezoně, zážitky cestovatelů a dobrodruhů z podzimních řek a další a další zajímavosti z vodáckého světa.

Vzhledem k tomu, že příští noviny vyjdou až na jaře roku 2006, je na čase popřát Vám, čtenářům, krásný zbytek podzimu a zdařilou zimu, k níž neodmyslitelně patří svátky vánoční a vítaní nového roku... Ať je i nadále vše tak, jak má být. To Vám z celého srdce přejí

noviny@vodak-sport.cz

Široký výběr vybavení pro

BĚH NA LYŽÍCH

běžky, hole, boty, vázání, vosky, doplňky
S výběrem ochotně a odborně poradíme


LYŽAŘSKÝ SERVIS – skvělé ceny
Brus hran i skluznic, montáž a seřízení vázání DO 2 HODIN
Využijte možnosti levně koupit
a dobře prodat Vaše nepotřebné zimní vybavení v komisním prodeji.

VODÁK sport v Brně již 7 let ...
Bratislavská 31, tel.: 545 214 430
www.vodak-sport.cz

OHLÉDNUTÍ ZA PODZIMEM 2005

Levný říjen 2005

Kdo využil výjimečnou nabídku prodejen Vodák sport, mohl během letošního října ušetřit více než polovinu nákladů. Na pultech se objevilo zboží se slevami, které byl hřích nevyužít. Lodě i veškeré příslušenství bylo zlevněno o 15 až 60 %. Kdo těchto výjimečných cen nevyužil, může jen litovat. A to tím spíš, že se podobná příležitost zřejmě již nikdy nebude opakovat. Jak zjistily 1. vodácké noviny – akce souvisela s vyprázdněním skladů pro snadnější přechod firmy Vodák sport na společnost s ručením omezeným.

Levný říjen 2005

Eskymování

Stejně jako v minulých letech, pořádají i letos prodejny Vodák sport v Brně, Praze a Olomouci výuku eskymování pro širokou veřejnost. Každý týden se Vám v bazéně bude věnovat zkušený instruktor a budete tak dokonale připraveni na jarní tání. Informujte se na jednotlivých prodejnách. Poslední volná místa!


Prosba o pomoc při hledání
Během září se ze skladu Vodák sport v Brně ztratilo větší množství neoprénů. Černé neoprény, na nohavici Langer a Vodák sport, u kotníku logo Vodák sport. Pokud byste se setkali s někým, kdo takové neoprény nabízí či nápadně levně pořídil, dejte nám prosím vědět na info@vodak-sport.cz. Odměna Vás nemine.

Děkujeme předem.

Vodácké Bazary

V Brně, Olomouci a Bratislavě již proběhly bazary lodí i dalšího vybavení. K mání bylo přes 60 lodí všech typů a značek a spousta z nich si nového majitele během víkendových bazarů našla. Ty ostatní si můžete prohlédnout na právě se rodících stránkách www.vodackybazar.cz. Nezapomeňte se informovat o termínech jarních vodáckých bazarů.

Vodácké Bazary

Zvětšit text Zmenšit text Reset velikosti textu
Strana Předchozí stránka 1/4 Další stránka